HLEDAT Hledat Domů Kontakt
 
Naše zboží
Služby pro vás
Naše prodejny
Vaše dotazy
Foto sběrna a galerie
Titulní strana
 
 
    Kategorie   
Veškeré zboží
Akční zboží
Doprodej
Služby
Dárkové poukazy
Bazar
Digitální fotoaparáty
Polaroid fotoaparáty
Fotopasti
Objektivy
Filtry a fotopříslušenství
Zábleskové přístroje
Ateliérové vybavení
Akumulátory a baterie
Mikrofony
Autokamery
GoPro
Fotobrašny a pouzdra
Digitální kamery
Tiskárny
Skenery
Dalekohledy
Dálkoměry
Divadelní kukátka
Lupy
Mikroskopy
Stativy
Paměťové karty
Svítilny
Nože a dýky
Foto oděvy a doplňky
    Přihlásit se   
Váš e-mail:
Heslo:
  Přihlásit
  Zapomněli jste heslo?
  Registrace
 
 
 
Moje fotkyFotky kamarádůNahrát fotkySdílet fotkyNákupní košík  
 
   
Novinky
 

Novinky mezi dálkoměry od Nikonu
7.10.2016

Laserové dálkoměry COOLSHOT 80i VR / COOLSHOT 80 VR pro golf

Nikon uvádí laserové dálkoměry COOLSHOT 80i VR a COOLSHOT 80 VR na trh – inovativní modely laserových dálkoměrů opatřených funkcí optické stabilizace obrazu VR (redukce vibrací).

COOLSHOT 80i VR

COOLSHOT 80 VR

Systém stabilizace obrazu Nikon snižuje chvění obrazu v hledáčku způsobené pohybem ruky (sinusoidní křivky) přibližně na 1/5 či méně (na základě standardů měření společnosti Nikon). Díky stabilnímu obrazu v hledáčku je snadné zamířit na cíl. Tato technologie významně zjednodušuje měření vzdáleností a snižuje chyby, jako jsou případy, kdy laserový paprsek mine cíl, anebo se zaměří na chybný objekt. 

Oba modely využívají režim priority prvního objektu, ideálního pro měření vzdálenosti ke značce jamky na hřišti, když jsou v pozadí stromy. Navíc jsou vybaveny novou technologií LOCKED ON, která vás pomocí indikátoru LOCKED ON v hledáčku informuje, že je zobrazena vzdálenost k prvnímu cíli, takže si hráči golfu můžou být jisti, že znají správnou vzdálenost k vlajce.

Dálkoměr COOLSHOT 80 VR je navržen výhradně k měření skutečné vzdálenosti, zatímco dálkoměr COOLSHOT 80i VR disponuje technologií ID, která zobrazuje vzdálenost upravenou o sklon (horizontální vzdálenost ± výška), což jej činí ideálním k použití na kopcovitých golfových hřištích.

Oba dálkoměry COOLSHOT 80i VR a COOLSHOT 80 VR nabízejí vysoce kvalitní hledáček s vícenásobnými antireflexními vrstvami a 6násobným zvětšením pro jasný a čistý obraz, s výsledkem měření zobrazeným za přibližně 0,5 sekundy díky originální technologii zpracování dat HYPER READ od společnosti Nikon. Kompaktní design poskytuje dobrou přenosnost a pohodlné uchopení, zatímco voděodolná konstrukce s úpravou proti zamlžování (s prostorem pro baterii odolným proti dešti) znamená, že jsou připraveny k použití za jakéhokoliv počasí, což vám umožňuje plně se soustředit na hru a nedělat si starosti s měřením.

Laserový dálkoměr MONARCH 7i VR

Laserový dálkoměr MONARCH 7i VR efektivně redukuje vibrace obrazu v hledáčku způsobené pohybem ruky (sinusoidní křivky) na přibližně 1/5 či méně, na základě standardů měření společnosti Nikon. Obraz v hledáčku zůstává stabilní, což značně usnadňuje zaměření přímo na cíl. Měření je možné až na vzdálenost 915 metrů při zobrazení skutečné vzdálenosti, což spolu s technologií redukce vibrací VR umožňuje rychlé a jednoduché měření ještě vzdálenějších a menších objektů.

Laserový dálkoměr MONARCH 7i VR rovněž nabízí vysoce kvalitní hledáček s vícenásobnými antireflexními vrstvami a 6násobným zvětšením pro jasný a čistý obraz. Technologie ID zobrazuje horizontální vzdálenost, zatímco originální algoritmus zpracování dat HYPER READ společnosti Nikon zajišťuje, že se výsledek zobrazí za přibližně 0,5 sekundy, bez ohledu na to, jak daleko jste od cíle.

Laserový dálkoměr MONARCH 7i VR má kompaktní tělo s dobrým úchopem, a přitom nabízí vysoký optický a měřicí výkon. Vzdálenosti k cíli můžete změřit přesně a rychle i v situacích, ve kterých hraje roli každá sekunda, a dálkoměr je tak ideálním společníkem pro venkovní použití. Laserový dálkoměr MONARCH 7i VR se svou voděodolnou konstrukcí a úpravou proti zamlžování (prostor pro baterii je odolný proti dešti) je připraven k použití v jakkoli náročných podmínkách.

Na našem e-shopu:{obr_popis}
 
 
  Naše zboží   |   O nás   |   Obchodní podmínky   |   Reklamační řád   |   Poučení kupujícího   |   Splátkový prodej   |   Domů