HLEDAT Hledat Domů Kontakt
 
Naše zboží
Služby pro vás
Naše prodejny
Vaše dotazy
Foto sběrna a galerie
Titulní strana
 
 
    Kategorie   
Veškeré zboží
Akční zboží
Doprodej
Služby
Dárkové poukazy
Bazar
Digitální fotoaparáty
Polaroid fotoaparáty
Fotopasti
Objektivy
Filtry a fotopříslušenství
Zábleskové přístroje
Ateliérové vybavení
Akumulátory a baterie
Mikrofony
Autokamery
GoPro
Fotobrašny a pouzdra
Digitální kamery
Tiskárny
Skenery
Dalekohledy
Dálkoměry
Divadelní kukátka
Lupy
Mikroskopy
Stativy
Paměťové karty
Svítilny
Nože a dýky
Foto oděvy a doplňky
    Přihlásit se   
Váš e-mail:
Heslo:
  Přihlásit
  Zapomněli jste heslo?
  Registrace
 
 
 
Moje fotkyFotky kamarádůNahrát fotkySdílet fotkyNákupní košík  
 
   
Novinky
 

Nikon Coolpix W300
2.6.2017
Příznivci outdoorových aktivit se mohou těšit na fotoaparát odolávající povětrnostním vlivům, vodotěsný do hloubky 30 m, odolný při pádu z výšky 2,4 m a odolávající teplotám až −10 °C – COOLPIX W300.
Prožívejte svá dobrodružství s novým fotoaparátem COOLPIX W300 odolávajícím klimatickým vlivům
Amsterdam, Nizozemsko, 31. května 2017: Nikon uvádí nový COOLPIX W300 – kompakt odolávající klimatickým vlivům a umožňující použití hluboko pod vodou. Tento snadno použitelný fotoaparát je perfektní pro dobrodružné povahy a je připraven účastnit se všech vašich venkovních aktivit od přírody až po město.
COOLPIX W300 snadno pořizuje snímky s 16 miliony pixelů a videosekvence 4K/UHD v hloubce až 30 m bez použití podvodního pouzdra.1 Dobré výsledky zaručuje rovněž na zemi, kde tento prachotěsný kompakt umožňuje fotografovat při teplotě až −10 °C.2 A nárazuvzdorné tělo přístroje odolává pádům z výšky až 2,4 m.3 Světelný širokoúhlý objektiv NIKKOR se zoomem poskytuje uživatelům dostatečnou svobodu pro pořizování vynikajících snímků akcí za nízké hladiny osvětlení nebo v temných prostředích pod vodní hladinou. Režim makro zachytí extrémní makrosnímky drobných divů nad i pod vodní hladinou. Podpora navigačních systémů GPS/GLONASS/QZS usnadňuje opatření snímků geografickými značkami a protokolování vašich pohybů. A připojení pomocí funkce SnapBridge umožňuje uživatelům synchronizovat snímky s chytrým zařízením během fotografování nebo použít chytré zařízení pro dálkově ovládané fotografování.
Ines Bernardes, product manager u společnosti Nikon Europe, říká: „Pokud máte rádi malá dobrodružství, je toto kompakt pro vás. Když budete mít u sebe fotoaparát COOLPIX W300, můžete zachytit všechnu zábavu v bazénu nebo krásu viděnou při šnorchlování a zaznamenat ponory provedené během získávání certifikátu Advanced Open Water! Můžete fotografovat scenérie ze zadní části jeepu nebo filmovat akce na svazích – vše bez jakýchkoli starostí o fotoaparát. A připojení pomocí funkce SnapBridge vám usnadní ihned sdílet právě prožívaná dobrodružství.“
Odolná konstrukce. Robustní výkonnost. Skutečná svoboda. Vodotěsné provedení odolávající hloubkám do 30 m bez podvodního pouzdra.1 Nárazuvzdorné provedení odolávající pádům z výšky až 2,4 m.2 Mrazuvzdorné provedení odolávající teplotám do −10 °C a rovněž prachotěsné provedení.3 Působivé okamžiky. Výjimečné snímky. Citlivý obrazový snímač CMOS s technologií přímého osvětlení fotodiod a 16 miliony pixelů a objektiv s vysokou světelností f/2,8 a 5× optickým zoomem. Funkce 10× Dynamic Fine Zoom4 zdvojnásobující dosah objektivu pro ještě větší přiblížení akcí. Podrobnější zobrazení okolního světa. Záznam stopáže videosekvencí 4K/UHD 30p nebo Full HD (1 080p) na zemi i pod vodou. Nová funkce expoziční paměti pomáhající zachytit plynulejší stopáž videa během změn osvětlení, což je praktické zejména při filmování pod vodou. Ostrý a stabilní obraz. Rychlé automatické zaostřování a působivá hybridní redukce vibrací Nikon v pěti osách poskytují rychlé, stabilní a perfektně přesné snímání – na zemi i pod vodou. Informace o vašem směřování. Zobrazení navštívených míst. Nové tlačítko nástrojů fotoaparátu okamžitě zobrazí na monitoru GPS, počet provedených kroků a nadmořskou výšku/hloubku nebo tlak vzduchu/tlak vody. Snadné ovládání pro životy plné dobrodružství. Hluboký grip, velký monitor a snadné ovládání pod vodou nebo při použití rukavic. Svět čeká. Vydejte se jej objevit. Stativový závit fotoaparátu je stejně užitečný pro upevnění příslušenství, například podvodního blesku Nikon SB-N10, jako pro pořizování časosběrných videosekvencí ze stativu.

{obr_popis}
 
 
  Naše zboží   |   O nás   |   Obchodní podmínky   |   Reklamační řád   |   Poučení kupujícího   |   Splátkový prodej   |   Domů