HLEDAT Hledat Domů Kontakt
 
Naše zboží
Služby pro vás
Naše prodejny
Vaše dotazy
Foto sběrna a galerie
Titulní strana
 
 
    Kategorie   
Veškeré zboží
Akční zboží
Doprodej
Služby
Dárkové poukazy
Bazar
Digitální fotoaparáty
Polaroid fotoaparáty
Fotopasti
Objektivy
Filtry a fotopříslušenství
Zábleskové přístroje
Ateliérové vybavení
Akumulátory a baterie
Mikrofony
Autokamery
GoPro
Fotobrašny a pouzdra
Digitální kamery
Tiskárny
Skenery
Dalekohledy
Dálkoměry
Divadelní kukátka
Lupy
Mikroskopy
Stativy
Paměťové karty
Svítilny
Nože a dýky
Foto oděvy a doplňky
    Přihlásit se   
Váš e-mail:
Heslo:
  Přihlásit
  Zapomněli jste heslo?
  Registrace
 
 
 
Moje fotkyFotky kamarádůNahrát fotkySdílet fotkyNákupní košík  
 
   
Novinky
 

Spouštíme individuální kurzy!
22.2.2001
Učíte se s novou zrcadlovku a rádi byste měli po boku někoho kdo vám důkladně a hlavně srozumitelně vysvětlí základy a principy fungování fotoaparátu a s kým byste se mohli poradit? Zkuste naše individuální fotokurzy šité na míru potřebám jak zkušenějšího fotografa, tak zapáleného nováčka - uvidíte, že fotografii porozumíte mnohem rychleji a navíc vás to bude bavit!

Pro koho jsou kurzy určeny?

Kurzy jsou zaměřené jak pro začínající fotografy, kteří si pořídili novou zrcadlovku a chtějí porozumět jak vůbec zrcadlovka funguje a jak ji správně nastavit, tak pro pokročilé fotografy, kteří se mohou přiučit novým technikám nebo chtějí diskutovat nad konkrétní problematikou a odzkoušet si ji.
 
Zohledníme také Váš žánr focení, který s lektorem do detailu proberete a dozvíte se tipy, jak se v něm co nejvíce zlepšit. Chybět samozřejmě nebude ani praktická část kde si probíranou látku vyzkoušíte přímo v terénu. 
 
Kurzy jsou vhodné pro jednotlivce i skupinu maximálně 3 lidí. V případě výuky portrétové fotografie s sebou můžete přizvat i partnera, který bude sloužit jako model.

Průběh kurzů + cenové podmínky

Individuální může být také počet sezení i jejich délka, na které se s lektorem domluvíte. Avšak sjednat lze minimálně 1 sezení trvající 2 hodiny za cenu 790Kč a to jak pro jednotlivce tak i paušálně za skupinu až 3 lidí. Teoretická část kurzu bude probíhat v ateliéru v prvním patře na prodejně FOTO CZ, praktická část v městském terénu popřípadě i v jiném prostředí, opět dle individuálních potřeb.

Ušetřete až 20% za kurz nákupem!

V případě že před, nebo po kurzu zakoupíte na naší prodejně jakýkoli DSLR fotoaparát, nebo objektiv nad 5000 Kč, získáte 20% slevu na konečnou cenu kurzu. 

Chci se zúčastnit - kde se mohu přihlásit?

Před workshopem je možné se telefonicky nebo prostřednictvím emailu domluvit na termínech kurzu a na tématech, které vás budou zajímat - vstříc vyjdeme všem požadavkům. Uveďte také model Vašeho fotoaparátu, popřípadě objektiv a další příslušenství se kterými pracujete. Na email vám v době otevírací doby obratem odepíšeme. Pokud máte jakýkoli dotaz, naváhejte nás kontaktovat!
 
Tel. kontakt - 602 547 894
 

Seznamte se s lektorem

Kurzy vede zkušený profesionální fotograf Robin Nevřala s 6 letou praxí v oboru. Žánrově se zaměřuje na sportovní fotografii, ale za sebou má už početná focení svateb, portrétové či dokumentární fotografie.
 
Portfolio fotografa - http://robinnevrala.cz/
 
 
Další informace o kurzech na našem webu www.kurzy.pro


{obr_popis}
 
 
  Naše zboží   |   O nás   |   Obchodní podmínky   |   Reklamační řád   |   Poučení kupujícího   |   Splátkový prodej   |   Domů