HLEDAT Hledat Domů Kontakt
 
Naše zboží
Služby pro vás
Naše prodejny
Vaše dotazy
Foto sběrna a galerie
Titulní strana
 
 
    Kategorie   
Veškeré zboží
Akční zboží
Doprodej
Služby
Dárkové poukazy
Bazar
Digitální fotoaparáty
Polaroid fotoaparáty
Fotopasti
Objektivy
Filtry a fotopříslušenství
Zábleskové přístroje
Ateliérové vybavení
Akumulátory a baterie
Mikrofony
Autokamery
GoPro
Fotobrašny a pouzdra
Digitální kamery
Tiskárny
Skenery
Dalekohledy
Dálkoměry
Divadelní kukátka
Lupy
Mikroskopy
Stativy
Paměťové karty
Svítilny
Nože a dýky
Foto oděvy a doplňky
    Přihlásit se   
Váš e-mail:
Heslo:
  Přihlásit
  Zapomněli jste heslo?
  Registrace
 
 
 
Moje fotkyFotky kamarádůNahrát fotkySdílet fotkyNákupní košík  
 
   
Novinky
 

Canon EOS 1300D- volba šitá na míru začátečníkům
18.3.2016

Aktuální výběr řad základních zrcadlovek na trhu se rozšiřuje o nový model EOS 1300D, které ve stáji Canon doposud kraloval oblíbený model EOS 1200D. Novinka se naučila několik moderních vychytávek odpovídajících požadavkům doby a je prezentována jako ideální volba pro nadšené začátečníky, kteří by rádi vstoupili do světa pokročilé fotografie, vyměnitelných objektivů a manuálního nastavení expozice.


Jednoduché ovládání a rozšířené ISO

Canon novinkou EOS 1300D klade důraz na jednoduchost ovládání. Kromě kreativních filtrů a scénických režimů - které jsou doplněné o režim fotografování jídla - se novinka může pochlubit rozšířenou citlivostí ISO až do hodnoty 12800.

Výhody oproti EOS 1200D

Předchozímu model předčí novinka i v zobrazovacích vlastnostech pevně vestavěného LCD displeje - abychom byli přesnější, zvýšilo se jeho rozlišení ze 460 000 na 920 000 zobrazovacích bodů.

 

 

Jednou z dalších novinek a funkcí, které 1200D chyběly, je podpora bezdrátových technologií Wi-Fi a NFC. Nyní stačí jednoduše pořídit snímek, dotknout se telefonu a fotografie se přenesou. S pomocí aplikace Canon Connect App pak budete moci snímky pořizovat i dálkově prostřednictvím Wi-Fi.

Další vylepšení se skrývají například v množství uložených fotek při kontinuálním snímání - buffer nyní pojme až 1 100 fotek ve formátu JPEG na jeden zátah, oproti předchozím 69.

Plnohodnotné video pro zachycení všech detailů

Nástupce nezaostává ani v oblasti videa - Full HD s 30 snímky za vteřinu se postará o zachycení každého detailu a díky režimu Video Snapshot můžete sérii krátkých klipů a automaticky je spojit do jednoho souhrnného filmu.

UKÁZKOVÉ FOTOGRAFIE ZDE

Cena a kity

Velmi zajímavé jsou zaváděcí ceny těla i kitů:{obr_popis}
 
 
  Naše zboží   |   O nás   |   Obchodní podmínky   |   Reklamační řád   |   Poučení kupujícího   |   Splátkový prodej   |   Domů